O nás

Jmenuji se Hana Malypetrová a mojí  prioritou je Vaše spokojenost. Ke každému klientu přistupuji s profesionalitou, ale zároveň citlivě a individuelně se všemi poznatky získané mnohaletou prací v tomto oboru. Schůzku v  poradně si domluvte telefonicky a já se vždy snažím maximálně vyjít vstříc Vašim časovým možnostem.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel. 606 840 987

                                                                                        725 234 370

 

S metodou ONE BRAIN jsem se seznámila jako klient a protože mi pomohla zotavit se z následků úrazu, velice mě zaujala. Najednou se mi otevřela dvířka do světa, kde se každý učí vzít zodpovědnost za sebe do svých rukou a být králem ve svém království.

V roce 2002 se mi naskytla příležitost absolvovat první dva stupně tohoto učení a od té doby v tom "jedu". Studovat jsem začala v Mělníku, vyšší stupně jsem absolvovala v Praze pod vedením facilitátorky p. Laďky Fricové.

Pro certifikát 10.stupně jsem si dojela do Bratislavy, od 11.stupně probíhaly semináře v Praze s facilitátorkou Alie Relker z Holandska.

Základní stupně učení rozšiřuji o specifická zaměření např. Alergie, Neschopnost učit se, Nejhorší zvyk-nejdelší lež apod. Největším zážitkem pro mě byl seminář Magie čísel vedený spoluautorem metody p.Danielem Whitesidem - úžasným a charismatickým člověkem.

Samozřejmě, že každý člověk je individualita a potřebuje jiný přístup při odblokování. Proto využívám i metody Mandely, Učení o tělech (každý jich má pět) nebo třeba minikonstalace. Toto vše jsem se naučila u paní Jitky Fialové, které za mnohé vděčím.